НЦ РЕНА -  Харьков. Киев. Полтава. Бровары

ЭФФЕКТИВНО! АНОНИМНО!

 Харьков, ул. Шота Руставели 18/1

 

  ПН-ВС, Круглосуточно, Без выходных  

 093-804-05-25, 073-174-74-74 

 Бесплатные консультации 

Професійне лікування наркозалежних у Харкові

Для того, щоб повністю і назавжди позбавити наркомана від залежності, треба лише його особисте бажання для проходження дуже довгого та важкого шляху. Адже позбавлення повинно бути не тільки фізичним, але й психологічним. І на це піде дуже багато часу. Крім того наркозалежній людині треба мати велику силу волі і терпіння, для того, щоб вона змогла подолати всі труднощі, які необхідно буде пережити в процесі всього проходження курсу лікування та реабілітації.

 

На сьогоднішній день існує велика кількість методик за допомогою яких можливо вилікуватися від такої страшної хвороби. Але найкращою буде та методика, яка дійсно допоможе позбавитися від наркотичної залежності та назавжди забути про бажання знайти чергову дозу наркотиків. Лікування наркоманії в наркологічному центрі в Харкові піддійте для кожного наркомана, який особисто чи примусово захоче позбутися залежності.

Подробнее...

Анонімне лікування наркоманії

Залежність від наркотиків – важке захворювання, яке руйнує не тільки організм людини, але і його життя. Хворому буває дуже складно прийняти рішення стосовно проходження  лікування від наркотичної залежності, адже в першу чергу це треба визначити причину проблеми.

 

Залежним людям дуже часто буває соромно зізнатися собі, а тим паче оточуючим його людям про свою недугу. Ось чому таке велике значення в їх реабілітації має анонімність.

 

Таким чином, людина може звернутися за допомогою в будь – який наркотичний центр, навіть не розкриваючи близьким такий ганебний факт своєї залежності. Крім того, анонімне лікування наркоманів, дозволяє їм позбутися від різних незручностей надалі, скажімо при прийнятті на роботу або під отримання документів на право водіння автомобілем.

Подробнее...

Реабілітація від наркотичної залежності

Реабілітація наркотичної залежності – це комплексне надання медичних та психологічних послуг, направлених на відновлення психологічного й фізичного здоров'я осіб.

 

Для того, щоб точніше зрозуміти, для чого необхідна реабілітація наркозалежних, потрібно спочатку зрозуміти чого людина почала приймати наркотики. Постійне чергування ломки з наркотичною ейфорією, страх перед стражданнями, сором перед оточуючими призводять до того, що людина скорочує своє спілкування з оточуючими до мінімуму. Він відмовляється від пропозицій будь-якої допомоги, крім фінансової, оскільки схильний заперечувати свою проблему.

Подробнее...

Де треба лікувати наркомана

Людина, яка потрапила в залежність від наркотичних речовин, виявляється в певному тупику, усвідомлюючи свою безпорадність. Якщо він сам розуміє, що самостійно вирішити свою проблему не в змозі,тоді починає шукати допомоги ззовні. Питання про те, де лікувати наркоманію, для нього стає актуальним.

А також у  цей момент наркозалежний повинен віддавати собі звіт в тому, що наркоманія – це важка хвороба і позбутися від неї можливо лише за допомогою медичних методів і засобів.

Лікування в домашніх умовах не тільки не ефективно, але й небезпечно, оскільки організм в період лікування переживає сильний стрес, який вимагає постійної присутності лікарів.

Відмова від наркотику призводить до виникнення абстинентного синдрому, який у наркоманів називається «ломкою». Він супроводжується сильними фізичними стражданнями – блювотою, судомами, галюцинаціями. Відомо багато випадків, коли залежний просто помирав при спробі впоратися з абстиненцією без допомоги медиків.

Подробнее...

Вартість лікування наркоманії

Дуже важливим процесом в лікуванні наркоманії, який цікавить багатьох - це ціна. Програми реабілітації бувають різними і пропонуються вони в багатьох клініках. Адже, для того, щоб  вибрати саму найефективнішу програму людям знати скільки це буде коштувати. Але в той же час треба розуміти, що вартість буде змінюватися в залежності від запущеності хвороби пацієнта.

 

Така процедура, як лікування від наркотиків, вимагає індивідуального підходу, а отже – тяжкість хвороби, терміни і особисті параметри хворого будуть впливати на складність роботи. Тому для кожного окремого випадку потрібно проводити індивідуальний розрахунок вартості.

 

Подробнее...

Викликати нарколога

Іноді трапляється, що у родичів або близьких людей немає можливості доставити наркомана в наркологічну, а лікар потрібен саме зараз. Це може статися з різних причин. Наприклад, якщо абстинентний синдром  виражений дуже сильно та супроводжується судорожними припадками, або терміново потрібна перша медична допомога при передозуванні, або ж це може бути звичайний сором відвідування наркологічної клініки. Якщо ви викликали нарколога з державної установи, то лікар буде зобо’язаний зафіксувати наявність наркозалежності та відправити наркомана до державної відповідної клініки. Щоб уникнути роз гласу, вам необхідно звертатися в Приватний наркологічний центр в Харкові. Щоб вам допомогти, наша реабілітаційна клініка працює анонімно та надає можливість викликати лікаря-нарколога додому.

Переваг виклику нарколога до вас додому безліч. Одна з них – це те, що вас і вашу близьку людину, що страждає від наркозалежності ніхто не примушуватиме нічого робити проти волі. Наші спеціалісти ніколи не при’язують наркомана та не везуть його лікуватися силою. Ми маємо більш м’які та лояльні методи. Оцінивши ситуацію взагалі та проблему зсередини,  фахівці  харківського реабілітаційного центру почнуть застосовувати будь-які можливі заходи, щоб наркоман дав згоду на лікування. Ми зможемо врятувати вашу близьку людину. Якщо ви викликали нарколога додому, то основною задачею перед ним стане переконати наркозалежну людину почати лікування, знайти правильний підхід до наркомана, допомогти йому прийняти правильне рішення.

Подробнее...

Харків. Лікуваня наркоманії.

В наш час лікування наркозалежності становиться чи не найважливішою проблемою держави, яка набуває з кожним роком все більш актуальності. Перш за все, це залежить від доступності наркотиків та відсутності відповідальності за споживання іх. Виникає питання – навіщо люди наважуються на першу дозу, навіщо наважуються спробувати наркотики? Адже всі розуміють, які наслідки споживання наркотиків. Вибратися з прірви наркотичних речовин не просто. Згодом наркоман вже не в змозі зупинитися, відмовитися від наркотиків. Йому негайно потрібна допомога кваліфікованих спеціалістів, яку зможуть надати в Харківській наркологічній клініці.

Лікування наркозалежності в Харкові набуває все більшого попиту та популярності. Ми створили оптимально комфортні умови лікування від наркоманії, що дає можливість наркозалежним людям почуватися у нас в безпеці. Наші спеціалісти розробили безліч унікальних сучасних методик, які завжди приносять позитивні результати. В Харкові та області проживає тисячі людей, що потрапили в залежність від наркотичних речовин. Але майже ніхто не наважиться звернутися за допомогою в реабілітаційний центр. Тому ми наполягаємо, щоб родичі наркоманів не втрачали ані хвилини, і як найшвидше дзвонили нам.  Адже наркозалежність дуже швидко зруйнує характер та розум людини.  Ціна лікування наркоманії визначаеться індивідуально.

Подробнее...

Наркологічна клініка в Харкові – ваш шанс на спасіння

Наркоманія - це епідемія в сучасному суспільстві, це хвороба сучасності, лікування якої вимагає не лише застосування медикаментозного втручання, а й звільнення розуму наркозалежних людей від емоційної важкої залежності. Харківська наркологічна клініка пропонує декілька етапів лікування наркоманії. По-перше – кваліфіковані лікарі проводять медичне обстеження та лікування наркотичної залежності. Цей етап триває приблизно 2-3 тижні. Наші спеціалісти на цьому етапі щоб готують грунт для подальшого курсу лікування. Наступний етап - психологічна реабілітація. До діла приступають досвідчені психотерапевти, які допоможуть наркоману пройти курс повної реабілітації. Цей період триватиме приблизно місяць. І останнім етапом визволення від наркоманії являється період, коли ми навчимо вас заново жити в суспільстві та поступово повернемо вас до нормального життя. Цей етап вважається найвідповідальнішим та найважчим.

Подробнее...

Проблема і наслідки алкоголізму

Проблема алкоголізму, особливо останнім часом просто величезна. Схильність до алкоголізму не тільки від спадковості, а й від сімейних відносин, так і від традицій, які в деяких сім'ях вже дуже часто нагадують про себе. Найчастіше проблемою алкоголізму стає оточення. Алкоголізм – душе страшна хвороба з такими ж страшними наслідками. Людина починає деградувати, втрачає змогу нормально розмовляти та перестає цікавитися навколишнім світом, своєю зовнішністю і взагалі собою. Алкоголізм сприяє появі депресії та поганого настрою. Байдужість до всього стає візитною карткою алкозалежної людини. Алкоголізм дуже згубно впливає і на потенцію чоловіків, а також на менструальний цикл у жінок.
В нашому центрі лікування алкоголізму та наркоманії у Харкові працюють лікарі та спеціалісти, які точно зможуть вам допомогти подолати цю страшну залежність, залежність від алкоголю. Ми працюємо, щоб покращити ваше життя та разом з вами подолати алкогольну залежність.

Лікування алкоголізму - 095 555 94 55

Подробнее...

Симптоми ігроманії та її лікування

Вам потрібна допомога лікаря, який вилікує вас від ігроманії – звертайтесь у наш наркологічний центр у Харкові!

Напевно всі знають про те, що лікування хвороби завжди складніше, ніж попередження її. Лікування ігроманії – це достатньо важкий та тривалий процес. Успіх боротьби з ігроманією залежить як від бажання ігромана, так і підтримки та терпіння близьких людей.

Якщо у вашій родині біда і ви відчуваєте, що ваша близька людина потрапила в залежність від гри, не втрачайте часу - відразу звертайтеся по допомог до досвідчених лікарів. Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть виявити причини ігроманії та призначать спеціальне професійне лікування. Також ми зможемо підібрати вам необхідні ліки та навчимо залежного від гри самоконтролю.

Лікування ігроманії у Харкові - 095 555 94 55

Подробнее...

Лечение

книги скачать - о наркомании, 12 шагов